.com/kategori/is-fikirleri-ve-ek-gelirler/feed

Haber: FikirAvcisi
Tarih: 04.03.2012

Yazı Boyutunu Değiştir :


Baklavacı Güllüoğlu Dört kıtaya yayılacak

Baklavacı Güllüoğlu
Dört kıtaya yayılacak
Nejat Güllü’nün yönetimindeki Baklavacı Güllüoğlu da verdiği franchise’lar ile birlikte büyüyor. Yurt içinde 19 şube ile faaliyet gösteren Güllüoğlu, yurt dışında ise sekiz şube ile hizmet veriyor. ABD’de Manhattan, Brighton Beach, Astoria ve New Jersey, Kaliforniya’da Los Angeles, Hollanda’da Amsterdam, Libya’da Trablusgarp ve Kuveyt’te şubeleri olduğunu söyleyen Baklavacı Güllüoğlu Yönetim Kumlu Başkanı Nejat Güllü, “Miami, Düsseldorf, Irak ve Dubai’de 2012’de şube açmayı planlıyoruz. 2015 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışı n da toplam 100 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” diyor.
İŞİN AYNASI
Uygun yer: Depo hariç 100 metrekare veya üzeri mekânları tercih ediliyor, ayrıca kafeterya olarak projelendirilmeye elverişli olması gerekiyor.
Yatırım maliyeti: Franchise bedeli talep edilmiyor. Franchise yatırımlarında satıcı toptan satış cirosun¬dan yüzde 1, perakende satış üzerinden ise yüzde 3 bedel alıyor.
Başvuru için: 0212 321 34 34

Yorumunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Hasan Yozgat

17.06.2012

Güllüoglu Baklavacilik Yurtdisinda Avusturya Salzburg Civarinda Bayilik veriyormu? Bu konuda bilgi almak istiyorum. Sartlari ve Bayilik Kosullari Nelerdir.? Tesekürler.

Cevapla

Ömer Yağcı

23.11.2012

Güllüoğlu Baklava yurtiçinde(RİZE) bayilik veriyormu? bu konuda bilgi istiyorum.teşekürler

Cevapla