Ana sayfa Teknoloji Dore Satış Temsilciliği

Dore Satış Temsilciliği

93
0
PAYLAŞ

Kendi işinizi kurmak, kendi çalışma saatlerinizi belirlemek, istediğiniz kadar çalışmak isterseniz Dore ürünlerinin satış temsilciliğini yapmak size en uygun işlerden birisi. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri ya da çevresi geniş olan kişiler için Dore satış temciliği iyi miktarda paralar kazandırabilir. Çalışma saatlerini sizin belirliyor olmanız ve istediğiniz kadar çalışma hakkına sahip olmanız Dore temsilciliğini ek iş olarak yapmanız da olanak tanır.

Dore tamamaen Türk sermayesi ile kurulmuş, bir Türk şirketidir.

Dore; makyaj ürünleri, cilt bakım ürünleri, küçük mutfak aletleri gibi çeşitli kategorilerde ürün portföyüne sahiptir. Bunun yanında Dore ürünlerinin en büyük avantajı tüketiciye en uygun fiyattan ulaşmasıdır. Gereksiz bazı harcamalardan kaçınan Dore şirketi en uygun fiyatlarla ürünlerini satışa çıkarmaktadır. Bu, size ürünleri daha kolay pazarlama olanağı sağlayacaktır.

Ne kadar kazanırım? Diye sorarsanız bu size, sizin çalışmanıza ve ürünleri pazarlamanıza bağlıdır. Dore satış temsilciliği ile cep harçlığınızı çıkarabilir, faturalarınızı ödeyebilir, kiranızı ödeyebilir hatta biraz daha fazla çalışarak yatırım yapabilirsiniz. Kazancınız, tamamen size bağlıdır. Dore; temsilcisine kozmatik ve bakım ürünlerinde %33, mutfak ve ev ürünlerinde ise %23 kazanç payı vermektedir. Dore şirketi size destek olacak ve çeşitli eğitimler verecektir. Bu şekilde kazancınızı artırabilirsiniz. Daha önce böyle bir iş yapmamış olsanız bile başarılı olabilirsiniz. Dore temsilcisi olmanız için herhangi bir şart ve sermaye aranmamaktadır. 18 yaşından büyük olmanız Dore temsilcisi olabilmeniz için yeterlidir.

Sizde bu işi yapmak ve satış temsilciliği ile para kazanmak isterseniz Dore’ye başvurabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar doğrultusunda gelirler elde edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here