.com/kategori/is-fikirleri-ve-ek-gelirler/feed

Haber: FikirAvcisi
Tarih: 23.04.2012

Yazı Boyutunu Değiştir :


Kahta Çiğköfte Bayilik veriyor

987 yılında Kahta Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Güzelaydın`ın Levent Gültepe`de açtığı mağaza ile sektördeki yerini alan Kahta Çiğköfte, 98 şubesiyle müşterilerine kalite ve lezzeti sunmaya devam ediyor. Etsiz çiğköfteyi ilk mağazası olan Levent`te müşterilerinin beğenisine sunan Bilal Güzelaydın sektörde bir ilke imza atmıştır.

Türk damak tadının değişmez lezzeti olan çiğköfteyi kendi özel formülüyle üreten Kahta Çiğköfte bu lezzetle tüm Türkiye`yi ve Dünyayı tanıştırmayı hedeflemektedir.

2300 m2`lik imalathanesinde tamamen hijyenik şartlar altında çiğköfte üretimini yapan Kahta Çiğköfte kalitesini ISO 9001 ( Kalite Yönetim Sistemi )ve ISO 22000 ( Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) ile kanıtlamıştır.

Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile 2011 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan Kahta Çiğköfte hızla büyümeye devam ediyor.

Detaylı bilgi için (0533) 425 19 02 numaralı telefondan veya taleplerinizle ilgili olarak info@kahtacigkofte.com adresine e-mail göndererek görüşmek için randevu alabilirsiniz

Yorumunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkürler.