KazandıranAltın Network Marketing

KazandıranAltın Network Marketing

504
3
PAYLAŞ

Kazandıranaltın.com.tr Network Marketing sitelerinin arasında yeni bir site.Yeni olması şuan için dezavantaj deil aslıdanda bir avantaj.Çünkü sistemin en üst sıralarında olmak için ilk üyeler arasında olmak gerekir ve karınıza kar katar.Sisteme dahil olmak,ürün veya siteyi incelemek istiyorsanız kazandiranaltin.com.tr adresine gidebilirsiniz.

Kazandıran Altın Nedir?

*Her ürün fabrikada üretildikten sonra büyük dağıtıcılar, bölgesel dağıtıcılar, toptancılar, marketlerden sonra fiyatı %80 artarak tüketiciye ulaşmakta. Bu aracıların ortadan kaldırılıp ürünlerin direk, fabrikadan tüketicinin eline ulaştırılmasına NETWORK MARKETING diyoruz.

*Kazandıran Altın, Network Marketing sistemi ile, birbirinden şık ürünleri aracı kullanmadan sizlere ulaştırarak kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor ve aynı zamanda aracı firmalara aktarılan parayı sizlere dağıtarak size yeni bir kazanç kapısı açıyor.

*Ürün çeşitlerimiz 22,18 ve14 ayar altın gruplarından oluşmakta ve hepsi TSE patentine sahip. Toptancılara ve mağazalara ekstra işçilik ücreti ödemeden ulaşabileceğiniz ürünlerimiz, faturalı ve sigortalı olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

*Binlerce takı çeşidimizden birini seçerek hem kaliteyi ucuza alabilir, hem de kendinize yeni bir kazanç kapısı açabilirsiniz.

Bizden bir defaya mahsus bir ürün satın alarak;

-Yatırdığınız ücret karşılığında ürün alarak sıfır sermaye ile işe başlarsınız,

-Sıfır sermayeye rağmen ayda 5000TL’ye kadar büyük gelirler elde edersiniz.

-Basit bir iştir rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Liderleriniz tarafından devamlı desteklenirsiniz ve organizasyonunuzun ilerlemesini sağlarsınız.

-Uluslar arası bir iş sahibi olursunuz.

-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.

-Kendi işinizin patronusunuzdur.

adres: www.kazandiranaltin.com.tr

3 YORUMLAR

  1. Ürünler aslında pahalı değil. İşçilikli ürünler ama ödediğiniz işçiliği hak edecek işçilikteki ürünlerdir.Ayrıca satılan ürünler işçilikli olmak zorunda çünkü ayda 5000tlye kadar para dağıttığımız düşünüldüğünde ödediğiniz işçiliğin tekrar size döndüğünü işçiliksiz ürün satmamızın imkansız olduğunu görebilirsiniz.
    Adres: yonetim@kazandiranaltin.com.tr

  2. İnternette günlük 1-2 saat zaman geçiriyorum diyorsanız, sevdiklerime daha fazla zaman ayırmak istiyorum diyorsanız,kaliteli bir yaşam için gelirimi arttırmak istiyorum diyorsanız!!! Şimdi tam zamanı artık internetteki zamanınızı paraya çevirebilirsiniz linke tıklayın adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırın (http://bit.ly/z5HYZM) ve inceleyin kaybedecek birşeyiniz yok ama kazanacak bol ek geliriniz olacak.

BİR CEVAP BIRAK