“Satış Aşktır” Beş adımda müşteriyi aşık etmek

“Satış Aşktır” Beş adımda müşteriyi aşık etmek

263
0
PAYLAŞ

Kitabımızdan bahsetmeden önce yazar hakkında küçük bir derleme yaparak sizlerle paylaşmak istedim. İşkembeden sallama bir kitap olmadığını yazarımızı tanıdıktan sonra daha iyi anlayacaksınız.

Özkan Kaymak;

Satış, Pazarlama ve İletişim alanlarında bir “Strateji Uzmanı” İstanbul’da Saint – Benoit Fransız Koleji ve İst. Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden sonra, Fransa ve Hollanda’da pazarlama ve halkla ilişkiler ihtisası yaptı.

Türk-Philips, Halk Sigorta, İmtaş ve İmtaş Hayat Sigorta, As Hayat Sigorta Şirketlerinde Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür olarakgörev alan Özkan Kaymak, “Satış ve Tanıtım” alanlarına getirdiği yenilikler ve “Bayi / Acente Yönetimi ve Motivasyonu”ndaki üstün başarıları ile tanındı.

Özellikle, “Müşteri Beklentileri ve İstekleri” üzerinde ve çeşitli mesleki, psikolojik ve felsefi konularda kapsamlı çalışmaları bulunan ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde öğretim üyeliği de yapmış olan Özkan Kaymak, halen birçok Şirket, Banka ve Eğitim Merkezinde Seminer ve Konferans vermekte ve Danışmanlık yapmaktadır.

Kütahya Porselen ve Seramik Grubu, Başak Kiremit Grubu, La Bonbonniere, Pelsan Aydınlatma, İpek Mobilya… gibi birçok şirketteki “Satış Arttırma Danışmanlığı”, Türkiye İş Bankası, Milliyet Gazetesi, Borusan Holding, Wella Kozmetik, Lineadecor, Polisan Boya, Gencallar Giyim, Deva İlaç, Yaşar Holding… gibi birçok şirketteki “Satış ve Kişisel Gelişim Eğitimleri” örnek olarak söylenebilir.

Türkiye’den örneklerlerle çeşitlendirdiği “SATIŞ AŞKTIR” isimli kitabın yazarı olan Kaymak, Türkiye’nin ilk satış dergisi olan Salesmax’ın Yayın Danışmanlığını yapmaktadır.

Satış Aşktır Kitabı;

Satış veya pazarlama alanında çalışıyor ve mesleğinizde yükselmek için uzun yıllar beklemek istemiyorsanız; iş çevrenizde sevilip itibar görmek, her zaman farklı olmak ve rakiplerinizi geçmek istiyorsanız; Özkan Kaymak, müşterinizi “aşık” etmenizi öneriyor.

Bu kitap satış ve pazarlama alanında keyifli bir eğitim süreci vaad ediyor sizlere. Sık sık dönüp bakmak isteyebileceğiniz bazı özel formüller sunuyor… Müşterinin kim olduğunu anlatıyor. Neleri sevdiğini, nelerden nefret ettiğini, kimlere aşık olduğunu, sadakatinin sırlarını anlatıyor…

5 ADIMDA MÜŞTERİNİZİ KENDİNİZE “AŞIK” ETMEK İÇİN ŞİMDİ ATMANIZ GEREKEN TEK BİR ADIM VAR; BU KİTABI OKUMAK!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK