Çalışmayana kredi veren bankalar


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fikirav3/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Düşük limitli ihtiyaç kredisi veren bankaların birçoğu tamamen gelir belgesiz ve kefilsiz bir şekilde bu kredi fırsatlarını sunmaktadır. Şu anda 10 bin TL krediler için birçok banka hem gelir belgesi hem de kefil şartı istememektedir. Denizbank, ING Bank, TEB, İŞ Bankası 10 bin TL kredi için gelir belgesiz ve kefil istemeyenbankalar arasında bulunmaktadır.  Kefilsiz gelir belgesiz 10.000 TL Kredi veren bankaların istediği şartlar ve belgeler aşağıda listelenmiştir.

50 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi tablosu:

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Belge Talebi
Kredi Limiti
N Kolay Kredi istenmiyor     30.000  TL
CEPTETEB istenmiyor      30.000  TL
Enpara istenmiyor      30.000  TL
Odeabank İsteyebilir      50.000  TL
ING Bank İsteyebilir      35.000  TL

En Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarında banka şubesine gidip bireysel kredi başvurusu yapmak ve bunun için de bir çok belge hazırlamak zorunda kalmadan sadece birkaç dakikada hem de evden çıkmadan kredi çekebilirsiniz. Şu anda bankalar artık bu şekilde kredilere yoğunlaşmış olup, şubeye gitmeden kredi vermektedirler. Birkaç dakika içinde kredi başvuruları sonuçlandırılıp aynı gün içinde banka hesabına para yatırılmaktadır.  Peki 10 bin TL için hemen kredi başvurusu nasıl yapılabilir? Bunun için en hızlı yöntemlerden biri de SMS ile kredi başvurusudur.

SMS İle Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı her geçen gün artış göstermektedir. Bankalar artık SMS ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapan müşterilerinden gelir belgesiz istememektedir. 10 Bin TL gibi düşük limitli ihtiyaç kredilerinde bankalar yapılan başvuruları anında onaylayabilmektedir. Peki hangi bankalar kefilsiz ve maaş bordrosuz 10 bin TL kredi vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Bankaya olan borçlarda zaman aşımı başlıklı makalemizde banka borcu, banka borcu ne zaman silinir ve borçlarda zaman aşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir